Aktuality

Pozvánka

Přátelé cyklistiky,

OCK Osecký cykloklub pořádá k 100mu výročí založení naší republiky, vyjížďku, kdy bychom chtěli za každý rok ujet jeden kilometr. 100 km trasa povede po cyklotrasách a bude směrovaná k pramenům Sázavy a Svratky. Bude tedy vhodná i pro trekingová kola. Start bude v den výročí, tedy 28.října v 8 hodin u kulturního domu. Pro ty, jenž by si netroufli na tuto vzdálenost, připravíme několik variant poloviční distance a pak už to necháme na jejich domluvě. Návrat se předpokládá kolem 17 hodiny, kdy bychom se mohli už společně sejít ,,U Vodoucha‘‘ a u pivka probrat zážitky a přitom doplnit spálené kalorie.

Pojede se samozřejmě pouze za slušného počasí. Odkaz na návrch 100km trasy zde: https://mapy.cz/s/37uBh

Případní zájemci se mohou hlásit smskou na tato telefonní čísla 607829992 – M. Motyčka, 605185339 – R. Novotný, popřípadě na facebookových stránkách našeho klubu.

P.S. Jelikož pojedeme po přechodu na zimní čas, je třeba myslet na včasný návrat, proto bych doporučil si na cestu přibalit něco k zakousnutí, abychom se cestou nezdržovali v restauracích. S jednou zastávkou na pivko a polívku se počítá.

Za OCK a s přáním Vaší účasti

Martin Motyčka st.